//

SPYNŲ ATRAKINIMAS

AVARINIS DURŲ ATRAKINIMAS

AVARINIS DURŲ ATRAKINIMAS

Mūsų įmonė skubiai ir profesionaliai padės Jums, kai reikės atidaryti ir pakeisti bet kokias durų spynas. Profesionalūs mūsų darbuotojai lengvai atrakins Jūsų buto, automobilio, seifo, garažo, biuro, sandėlio ir kito nuosavybės objekto duris, kuriose gali būti įtaisyti įvairūs rakinimo mechanizmai: nuo paprastų mechaninių iki elektromagnetinių sistemų.

Daugiausia mūsų tarnybos klientų – tai žmonės, prašantys atrakinti buto duris.

AVARINIS DURŲ ATIDARYMAS

– Pametėte raktą ir negalite įeiti į butą?

– Užsikirto spyna ir negalite įeiti į butą ar išeiti iš jo?

– Spyna sugedo ir raktas užstrigo skylutėje?

– Mėginta išlaužti Jūsų durų spyną ir dabar negalite atrakinti spynos?

198-auto

AUTOMOBILIO ATRAKINIMAS

Automobilių atrakinimas – viena iš populiariausių skubių paslaugų, kurias teikia mūsų tarnyba. Mūsų specialistai skubiai atidarys Jūsų automobilį nieko nepažeisdami. Atrakiname visus automobilius, bet kokių gamintojų. Mūsų įmonė teikia šias paslaugas: atidaro automobilio duris, bagažinę ir variklio dangtį, taip pat atblokuoja įvairius automobilinius blokavimo prietaisus. Be to, mes galime įkrauti jūsų automobilio akumuliatorių ir paleisti variklį.

 –  Pametėte raktus ir negalite patekti į automobilio saloną?

 –  Užsitrenkė Jūsų automobilio durys, o jo variklis veikia?

 –  Išsikrovė Jūsų automobilio akumuliatorius ir automobilio neįmanoma atidaryti?

 –  Sugedo Jūsų automobilio signalizacijos sistema ir automobilis neatsidaro?

vskrytie-seifov

SEIFŲ ATRAKINIMAS

Kasdieniame gyvenime sunku įsivaizduoti situaciją, kai reikėtų skubiai atrakinti seifą namie arba biure. Žinoma, čia nekalbame apie įsilaužimus, už kuriuos traukiama baudžiamojon atsakomybėn. Omenyje turime profesionalią pagalbą atidarant seifus avariniu būdu.

Kartais pats savininkas patenka į keblią padėtį, nes negali atidaryti seifo dėl vienos ar kitos priežasties. Pavyzdžiui:

– pamiršo slaptažodį arba šifrą;

– užstrigo arba nulūžo raktas;

– sugedo elektroninė ir/arba mechaninė spyna.

Pagrindiniai gamintojai, kuriantys seifų spynas, numato kelių lygių apsaugą. Naujos kartos mechanizmai patikimai apsaugoti nuo įsilaužimo. Beje, tam jie ir skirti. Todėl nesitikėkite išlaužti seifo be kvalifikuotos pagalbos. Didelė tikimybė, kad dėl netinkamų jūsų veiksmų spynos bus blokuotos ir tada bus neįmanoma atidaryti seifo nesugadinus jo. Turėkite omenyje, kad seifuose įdiegiamos elektronikos ir technikos naujovės, o jų gamybai naudojami patobulinti metalų lydiniai.