//

RAKTŲ PERPROGRAMAVIMAS

pro

Jau gana ilgą laiką transporto priemonių savininkai pirmenybę teikia tokiam apsaugos nuo nuvarymo įtaisui kaip imobilizatorius. Ši sistema užkerta kelią nesankcionuotai įsibrauti į automobilį ir jį nuvaryti, blokuodama elektroninius automobilio blokus. Sistema gana paprasta naudotis, ji tikrai patikima. Apsauga išjungiama naudojantis raktu su lustu, tai išmanusis raktas su lustine kortele. Šis elektroninis pagalbininkas veikia nuotoliniu būdu, jis gali ir tiesiog atidaryti/uždaryti duris, ir paleisti automobilio variklį, įjungti šviesą salone, atidaryti bagažinę ir degalų baką.


Savo ruožtu tokie automobilio raktai savininkui gali tapti didžiulių rūpesčiu, jeigu jie sugenda, pametami ar pavagiami ir pan.

Be to, gali prireikti ir papildomų raktų (dublikatų), jei automobiliu naudojasi keli vairuotojai. Jeigu susiklostė viena iš pirmiau paminėtų situacijų, neverta jaudintis. Automobilio raktus galima pataisyti, atkurti pagal spynas, pagaminti naujus pagal raktų nuolaužas.

Tam Jums tereikia kreiptis į specialistus, kurie visada pasirengę padėti susidoroti su nemalonia situacija.

Skirtingų markių automobiliams naudojami ir skirtingos konstrukcijos raktai. Todėl klausimus, susijusius su jų atkūrimu, keitimu ir taisymu, gali išspęsti tiktai profesionalai.

Pametėte savo automobilio raktus? Nesikrimskite, mes padėsime Jums įveikti šią problemą.

Be to, mes teikiame ir kitas paslaugas: atidarome automobilį nepažeisdami jo, atveriame variklio dangčius ir bagažines, atblokuojame mechanines apsaugos nuo nuvarymo sistemas, uždegimo spyneles, pakeičiame spynų „paslaptis“ ir kt.

Mūsų įmonė padės Jums: pagamins, atkurs, sutaisys automobilio raktus, išmaniąsias korteles, lustus per trumpiausią laiką.

Mūsų požiūris į kiekvieną automobilį – individualus.

Tiesiog paskambinkite į mūsų įmonę. Visi darbai, susiję su raktų atkūrimu, atliekami pateikus transporto priemonės dokumentus.