//

SPYNŲ TAISYMAS

Durų spynų taisymas:

 

064ae30de8b29487d07d0fee3e8e49eb

Problemos dėl spynų būna įvairi

os:

  • rakto neįmanoma iki galo įkišti į spyną,
  • užsikirto spynos „liežuvėlis“;
  • raktas nesisuka taip, kad darytų visą apsuką;
  • sulūžo durų rankena;
  • rygelis įstrigo durų staktoje ir t. t.

 

Labai dažnai būna taip, kad sugedus brangiai ar paprastai spynai ne visada ją reikia keisti. Raktas gali tiesiog įstrigti rakto skylutėje arba prasisukti joje, taip pat spyna gali užstrigti, tada reikės skubios pagalbos. Iškvietus spynų meistrą galima greitai įveikti šią problemą, nes mūsų specialistai gali ne tik pakeisti įėjimo durų spyną, bet su sutaisyti ją.

Daugelis žmonių mano, kad durų spynas gali nesunkiai susitaisyti ir patys. Tačiau taip manydami klysta, nes rakinimo prietaiso mechanizmas yra gana sudėtingas, o šis darbas dažnai prilyginamas juvelyriniam. Dėl to jam reikalinga nemenka patirtis ir profesionalūs įgūdžiai.

Daugeliu atvejų taisant spyną pakeičiama jos šerdis, t. y. pati slapčiausia rakinimo mechanizmo dalis. Tačiau kartais gedimas būna toks rimtas, kad tenka keisti visą vidinę spynos dalį.

Šiuo metu gaminamos spynos turi kelių lygių apsaugą ir nemažai kainuoja, todėl įėjimo durų spynos neverta taisyti namie, o patikėti tai mūsų meistrui, gerai išmanančiam visas šios srities naujoves.

 

Tinkamai įstatyta spyna lemia ilgą pačių durų naudojimo laiką ir Jūsų būsto saugumą. Spynos įrengimas nėra vien paprastas gaminio įstatymas į Jūsų duris. Svarbiausias dalykas – tinkamai parinkti optimalų įrengiamo mechanizmo modelį, geriausiai tinkantį būtent Jūsų durims.

Automobilių spynų taisymas:

906-auto

  • Kilo problemų dėl sugedusios spynos, pamesti arba sugadinti raktai?
  • Užsikirto automobilio paleidimo sistema?
  • Reikia sutaisyti automobilio spyną?

 

Nedidelis spynos gedimas – ir jau neįmanoma patekti į savo automobilį. Jeigu taip nutiktų, Jums pravers profesionali automobilio spynų specialisto pagalba. Bandant savarankiškai sutaisyti automobilio durų spyną galima smarkiai sugadinti transporto priemonę, o tada išlaidos bus kur kas didesnės, nes reikės taisyti ne tik automobilio spyną, bet ir duris. Mūsų įmonės paslaugos kainuoja gerokai pigiau, o rezultatas – garantuojamas.  Pasinaudoję kvalifikuota mūsų darbuotojų pagalba ne tik išsaugosite nepažeistą automobilį, bet ir sutaupysite savo pinigų bei nervų.

Mūsų įmonės darbuotojai suteiks automobilio durų spynos taisymo paslaugą itin operatyviai. Jeigu jums reikia skubiai važiuoti, mes tiesiog pakeisime sugedusią spyną nauja. Didelė patirtis leidžia mums garantuoti teikiamų paslaugų kokybę automobilių spynų taisymo srityje.

Pagrindinė mūsų darbo sąlyga yra tai, kad automobilio savininkas privalo turėti dokumentus, patvirtinančius jo teisę naudotis transporto priemone.

Mūsų specialistai visada pasirengę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.