//

RAKTŲ GAMYBA

Pagaminti raktą ar padaryti jo dublikatą Jums gali prireikti bet kuriuo metu. Priežastys, dėl kurių reikalingas naujas rakto ar dublikatas, būna įvairios – ir dėl to, kad raktas tiesiog pamestas, ir dėl to, kad atsirado naujas šeimos narys. Mūsų įmonė gamina bet kokio sudėtingumo ir visų rūšių raktus. Mūsų dirbtuvės turi visas reikiamas medžiagas ir specializuotus įrenginius, su kuriais galima pagaminti įvairiausius raktus.

Mūsų įmonė gamina:

  • Automobilių raktus
  • Raktus su lustais
  • Telefonspynių raktus
  • Raktus pagal spyną

 

Automobilių raktų gamyba yra sudėtingas procesas, čia reikalingas profesionalus požiūris, nes dabartinių automobilių spynos yra tikros apsauginės sistemos. Kiekvienas komplektas yra sudėtingas, unikalus savo rūšies prietaisas, kurį pagaminti gali tiktai specialistai.

 

Automobilio raktų gamybai skiriama labai daug dėmesio, nes raktai yra vienintelis prietaisas, su kuriuo galima patekti į automobilį. Tad jeigu raktas pametamas arba sulūžta, automobilio savininkas gali patirti rimtų nemalonumų. Be rakto neįmanoma ne tik atidaryti durų ar bagažinės, bet ir paleisti variklio, todėl automobiliu naudotis neįmanoma. Kebli situacija, bet nusiminti neverta, nes išeitis visada yra. Jūs galite pasinaudoti mūsų įmonės paslaugomis – pagaminsime pamesto rakto dublikatą arba atkursime sugadintą originalų raktą, nes mūsų specializacija – bet kokio sudėtingumo raktų gamyba. Norint pagaminti tokį raktą kaip pamestas nebūtina turėti jo kopiją, nes raktas bus gaminamas pagal spyną. Net ir tada, kai prietaisas yra pažeistas gana smarkiai, jį galima atkurti pagal nedidelę nuolaužą.

Изготовленные автомобильные ключи

Galima pagaminti kitą raktų komplektą ir automobiliui su seno tipo spynomis, ir su naujausiomis automobilių apsaugos sistemomis. Kartais nepakanka vien pakeisti raktą, pavyzdžiui, jeigu automobilyje įrengtas imobilizatorius, tada į raktą reikia įlydyti lustą. Dalykas tas, kad tokių sistemų raktai turi lustus su slaptu kodu, kurį nuskaito kompiuteris, ir jeigu kodas neteisingas, atidaryti automobilio nepavyks. Pagamintas rakto dublikatas su lustu yra visavertis originalaus rakto pakaitalas. Tokį raktą su lustu esant būtinybei galima pagaminti ir tada, kai raktas yra, tačiau reikia papildomo, ypač jei automobilis tarnybinis.

Be to, gaminant raktus reikia atsižvelgti į tai, kad įvairių automobilių gamintojų apsaugos sistemos smarkiai skiriasi, dėl to skirtingas ir automobilių raktų gamybos procesas. Pavyzdžiui, „Porche“ apsauginės sistemos skiriasi nuo tų, kurios naudojamos automobiliuose „Mercedes“. Tokiais atvejais pagaminti kopiją pagal sistemos reikalavimus gali tiktai kvalifikuotas specialistas. Šiandien egzistuoja dviejų kartų elektroninės spynos, įtaisomos gaminant automobilius, ir „antrosios“ kartos raktai neturi fiksuoto kodo, nes slaptažodis nuolatos keičiamas taikant sudėtingą algoritmą. Šie prietaisai sukurti siekiant apsaugoti nuo mėginimų nuvaryti automobilį, todėl pagaminti šių sistemų raktų kopijas itin sudėtinga. Su tokia užduotimi galima susidoroti tiktai turint specialų pasirengimą ir žinant konkretaus prietaiso technologiją. Jeigu šis prietaisas pavagiamas ar pametamas, kartais tikslinga iš dalies pakeisti spynas, kad būtų neutralizuotas senasis komplektas.

Mūsų įmonė gamina raktus praktiškai visų markių automobiliams.

Specialistai, dirbantys mūsų įmonėje, garantuoja aukštą kokybę ir operatyvumą vykdant užsakymą, tai lemia turimi šiuolaikiški įrenginiai ir reikiami įgūdžiai, taip pat užtikrinamas informacijos konfidencialumas ir slaptumas.

marki

Mes padėsime Jums atidaryti bet kokį seifą. Į mūsų įmonę gali kreiptis ir privatūs, ir juridiniai asmenys, kuriems reikalingas operatyvus seifų atidarymas. Mūsų meistrai per trumpiausią laiką padės rasti teisingą kodą ir atidaryti pačius įvairiausius seifus.

 

Užsakymai pagaminti raktus priimami tik tada, kai tiesiogiai kreipiasi automobilio savininkas ir pateikia dokumentus, paliudijančius teisę valdyti automobilį. Šių priemonių imamasi etikos ir informacijos saugumo sumetimais. Taigi mes užtikriname klientui, kad užsakymas bus įvykdytas saugiai ir patikimai, paslaugos kaina – nustatyta sąžiningai, atitinkanti tikrąją savo vertę, o aptarnavimo lygis ir darbuotojų profesionalumas – tinkamas. Kreipdamiesi į mus galite būti tikri, kad raktas bus pagamintas per trumpiausią laiką ir už protingą kainą.